• Slide 2
  • Upen
  • EFH1
  • Suderburg3
  • Weferling
  • EFH2
  • SteinDinse
  • Suderburg1
  • EFH3
  • Test2
  • Suderburg2
  • AldiBarth2

Twoje obowiązki

•  Serwis i konserwacja instalacji fotowoltaicznych na dachu i zasobników akumulatorowych wspólnie z doświadczonym zespołem
•  Konserwacja instalacji fotowoltaicznych
•  Serwis i naprawa
•  Instalacja i montaż systemów kontroli danych
•  Protokołowanie wykonanych prac
•  Uruchomienie komponentów

Twoje kwalifikacje

•  Wykształcenie jako elektryk, elektronik lub elektronik (technika instalacyjna w budynkach) albo porównywalne wykształcenie
•  Zaletą będzie doświadczenie w zakresie instalacji solarnych i akumulatorowych
•  Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
•  Zorganizowany i zorientowany na osiągnięcie celu sposób pracy
•  Umiejętność pracy w zespole
•  Dyspozycyjność i zaangażowanie
•  Prawo jazdy kategorii B
•  Pożądana jest podstawowa znajomość MS-Office

Oferujemy interesującą i zróżnicowaną pracę z dużą możliwością rozwoju.
Jeżeli zainteresowaliśmy Cię, to już teraz cieszymy się na Twoją aplikację z listem motywacyjnym łącznie z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia, życiorysem i świadectwami w formacie PDF na adres

Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania telefonicznie.

(rowniez po polsku +491632375088)

AKTUALNOSCI

Aktualnie jesteśmy na etapie poszukiwania dalszych pracownikówkonkretnie poszukujemy >>>

Förderung in Region Braunschweig
weitere Informationen >>>

Landkreis Wolfenbüttel fördert Klimaschutzmaßnahme in privaten Haushalten weiterlesen >>>